Gabriel Yourhosthelper

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper Κάννες με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Le Suquet και μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα. Οι Λερίνες νήσοι απέχουν 3 χλμ. από το διαμέρισμα 50 τ.μ., ενώ το Μουσείο Castre βρίσκεται σε απόσταση 300 μέτρων.

Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος Gabriel Yourhosthelper, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν.

Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, πλυντήριο πιάτων.

Ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ και η Λα Κρουαζέτ βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Plage du Midi βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Gabriel Yourhosthelper Κάννες
2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches

7 μ από το κατάλυμα
Upstays T2 Cosy Vue Mer Terrasse Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Upstays T2 Cosy Vue Mer Terrasse Ac

32 μ από το κατάλυμα
Cannes Old Town Center 5-Min Walk To Beach
Τιμή μόνο για κινητά

Cannes Old Town Center 5-Min Walk To Beach

42 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: από 06:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας06029026023MX
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper βρίσκεται κοντά σε Marché provençal Forville.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper περιλαμβάνουν Marché Gambetta, Rue Meynadier καθώς και Κάστρο Château de la Napoule.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper κοστίζει 927€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Tredici και La Pizza Cresci και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Ναι, το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper;
      Το διαμέρισμα Gabriel Yourhosthelper είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Gabriel Yourhosthelper Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο